HTC One S

HTC One S
HTC One S sa pýši výnimočným dizajnom nášho najtenšieho telefónu v súčasnosti. S krásou vo vnútri aj navonok, prináša náš nový 4.3-palcový displej bohatý zážitok, aký ste ešte nikdy predtým nevideli. Zamilujete si fotoaparát, ktorý zachytí každý okamih (dokonca aj pri slabom osvetlení) ostrými, jasnými, nádhernými fotografiami. Naviac, s Beats Audio ™ počúvate autentické, hlboké zvuky so skutočnými, jemne vyladenými detailami.

ROM Project Sense 5

Jelly Bean 4.1.2 Sense 5

ROM z verziou androidu JB 4.1.2 a Sense 5 ktorá je už na denné používanie. Užívateľ ktorý si nainštaluje túto ROM bude dostávať OTA aktualizácie o ktoré sa postará Project team. Inštalácia ROM je cez aroma inšralátor ktorý je zatiaľ iba v Ruštine kvôli tomu že táto ROM ruského pôvodu. Samotná ROM má iba tri jazyky Ruský , Ukrainský a Angický takže dá sa to vyriešiť aplikáciou More Locate 2 a bude komplet preložený do zvoleného jazyka SK alebo CZ.Sense 5 je trochu iné ako sme boli zvyknutý ale všetko je o používaní. Pribudlo aj rýchle spustenie v notifikačnej lište ktoré sa dá aj skryť. Keď stiahnete notifikačnú lištu tak sa treba dotknúť dátumu vedľa hodín , tým sa to skryje a obnoví.

Ďalšie info o ROM a jej vývoji môžete sledovať na:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=514731&st=0


Stiahnuť rom 
rom.zip


Zbierka modifikácií pre Project S5 2.0.3

3 bodkové menu
Obsahovať
Vypnúť

Správa tlačidlá hlasitosti
Obsahovať
Vypnúť

Oznámenie o úspory energie
Obsahovať
Vypnúť

Sleep 2 Wake
Obsahovať
Vypnúť

Audio na stiahnutie
Obsahovať
Vypnúť

Status bar
Batéria z %
Batéria bez %

Boot animácia
Stock
Biela
Čierna

Boot screen (iba S-OFF telefóny)
Biely
Čierny

Táto zbierka modifikácií je obsiahnutá v mod.zip
 ktorá sa inštaluje cez recovery. Samotná inštalácia je cez Aroma inštalátor a vyberáte možnosti čo presne chcete. Inštalátor je Iba po rusky.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára